Rugilė
Nors kai kuriems stovyklavimas aiškus kaip dvi kapeikos, kitiems laiko leidimas miškuose yra dar neištyrinėta teritorija, o ką jau kalbėti apie tvarų ir darnų iškylavimą. Taigi, pateikiu jums 5 patarimus kaip gamtoje išlikti ekologiškai budriu.
Andrius
Ar kada nors svarstei, kodėl tavo telefonas po dviejų metų sulėtėja, o automobilis ima byrėti nuvažiavęs 100,000 km? Jei taip, tai tu ne vienas, nes produktų gamintojai galvoja apie tai nuolatos... tik gal ne visai taip, kaip norėtume.
Rugilė
Palmių aliejus jau seniai užsitarnavęs aukštą rangą nepageidaujamų produktų sąraše. Rodos, kad vis daugiau tvaraus gyvenimo šalininkų eliminuoja šį produktą iš savo dietos ir ieško jam alternatyvų. Žūstantys orangutangai, iškertami nesuvokiami miško plotai, visa tai skamba kaip dar vienas produktas, kurio privalu atsisakyti. Nepaisant visko, didelei jūsų nuostabai, aš prašau jūsų neboikotuoti palmių aliejaus. Tik tam yra kelios sąlygos.
Andrius
Ecosia kūrėjai turėjo ilgai kankintis prie klausimo: „kaip įgalinti žmones kovoti su klimato kaita, jei tai daryti jie tingi?" Atsakymas man pasirodė genialus – leisti žmonėms daryti tą patį, ką jie darė ir iki šiol...
Rugilė
Pasak projekto "Nyksta Žuvys" 88% komercinių žuvų rūšių Europoje yra išgaudoma viršijant maksimalų tausią žvejybą užtikrinantį sugaunamos žuvies kiekį. Jeigu šiais metais ieškai būdų sutikti šventes tvariau - kviečiame išbandyti mūsų šefo Dariaus sukurtą receptą - veganiškus "žuvies" kepsnelius.
Rugilė
Šiais metais prieš skubėdama pasipuošti savo namus, nusprendžiau pasiklysti kalėdinių eglučių miške ir pabandyti atsakyti į vieną paprastą klausimą - kokia eglė yra ekologiškesnė - tikra ar dirbtinė?
Rugilė
Vedama noro vartoti tikrai ekologiškus produktus, nusprendžiau išnarplioti veganiško pieno industriją ir sužinoti ar šios alternatyvos iš tiesų prisideda prie žalesnio rytojaus.
Andrius
Šiemet "Nepatogus kinas" (tarptautinis žmogaus teisių dokumentinių filmų festivalis) surinko ir žaliąją programą, kurioje rodo 4 filmus, daugiau ar mažiau kalbančius apie ekologiją. Štai ką rekomenduojame mes.
Rugilė
Susimąstau, kad žmogus iš tiesų niekada nebūna visiškai vienas, mus nuolat supa daiktai, net jei jų ir labai mažai, visada kažkas yra šalia. Dažnai namie esantys daiktai mane labiau slegia nei ramina, kad ir kiek jų turėčiau, niekada nejaučiu nei pilnatvės nei džiaugsmo, kuris dažnai bandomas perteikti parduotuvių vitrinose ir reklamose.
Andrius
Išgirdęs apie iššūkį perėjau kelis etapus. Pirmasis buvo „100 daiktų yra žiauriai daug“ ir pagalvojau, kad net nereikės kažko keisti. Bet kai ėmiau atsirinkinėti daiktus ir pamačiau, kad mano šampūnas yra įdėtas į muilinę (1+1), kad su telefonu naudoju įdėklą ir pakrovėją (1+1+1), tada greit perėjau į etapą „bet tai palauk, 100 yra žiauriai mažai“.

Kol kas viską darome iš savo lėšų, todėl Tavo parama Patreone mums reiškia labai daug:

Close Menu