Rugilė

Komikas, youtuberis ir šiaip fainas žmogus Mantas Bartuševičius sutiko nuotoliniu būdu su mumis pasikalbėti apie influencerio rolę visuomenėje, aktyvizmą socialinėse medijose ir kaip humoras gali tapti įrankiu sprendžiant ir aplinkosaugos problemas.

Rugilė

Šįkart aiškinamės, kas yra tas ekologinis nerimas (dar žinomas kaip eco anxiety). Kodėl jį jaučiame galvodami apie ateitį ir kaip galime jį prisijaukinti?

Rugilė

Transportas - viena plačiausių ir svarbiausių temų, kurią vis ketinome aptarti Išpakuotoje. Pagaliau, 20-osios laidos proga, prisėdome ir įrašėme ilgiausią Išpakuotos seriją, kurioje aptariame elektromobilius, kruizinius laivus, oro taršą, dieselgate skandalą, paspirtukus, elektrinius dviračius ir mūsų garsisto Pranciškaus naują mašiną.

Andrius

Ne kartą tarėmės, kaip į vieną laidą galėtume sutalpinti ekologiją ir tikėjimą, tačiau vis nesutardavome. Galiausiai su mumis susisiekė pats Marijos radijas ir pakvietė tikėjimą ir tvarumą aptarti jų studijoje.

Rugilė

Šiandien kalbam apie sąžiningą prekybą – kas tai? Kodėl svarbu žinoti iš kur atkeliauja tavo perkami produktai? Ką reiškia Fairtrade sertifikatas?

Rugilė

Ieškai būdų stovyklauti tvariau? Užmesk akį į Rugilės straipsnį kur ji pateikia 5 patarimus kaip iškylauti darniau su gamta:

Rugilė

Nors kai kuriems stovyklavimas aiškus kaip dvi kapeikos, kitiems laiko leidimas miškuose yra dar neištyrinėta teritorija, o ką jau kalbėti apie tvarų ir darnų iškylavimą. Taigi, pateikiu jums 5 patarimus kaip gamtoje išlikti ekologiškai budriu.

Rugilė

Plastikas tapo taršos veidu ir ekologijos priešu, todėl gamintojai ir prekybininkai didžiuojasi pakeisdami jį į popierių... Tik ar tikrai popierinės pakuotės yra geriau? Ir kiek tų "popierinių" pakuočių iš tikro yra pagamintų iš kombinuotų medžiagų kokteilio?

Andrius

Ar kada nors svarstei, kodėl tavo telefonas po dviejų metų sulėtėja, o automobilis ima byrėti nuvažiavęs 100,000 km? Jei taip, tai tu ne vienas, nes produktų gamintojai galvoja apie tai nuolatos... tik gal ne visai taip, kaip norėtume.

Rugilė

Dažnas iš mūsų parduotuvėje pamatęs kompostuojamą pakuotę nudžiunga. Atrodo, kad ramia sąžine ją galime išmesti į sąvartyną, o ji ten per kelis mėnesius suirs nepalikdama pėdsakų. Deja, realybė kiek kitokia.

Kol kas viską darome iš savo lėšų, todėl Tavo parama Patreone mums reiškia labai daug:

Close Menu