You are currently viewing Europos Sąjungos pažadai 2050-iems. Kuo tikėti?

Europos Sąjungos pažadai 2050-iems. Kuo tikėti?

Išpakuota TRUMPAI: Naujas trumpesnis formatas, kurį išbandėme kalbėdami apie tai, kas daugeliui mūsų bus aktualu dar ateinančius 30 metų.
European Green Deal arba Europos Žalioji strategija 2050-iems. Kas tai?
Atsinaujinanti energija, elektriniai automobiliai, trilijonas eurų skirta vien ekologijos klausimui. Ar visa tai įmanoma?

Laidoje aptarsime, kokias naujoves turėtume matyti jau netrukus ir kaip jos transformuos ne tik Europos ekonomiką, bet ir socialinį gyvenimą. Nuo utopinių idėjų iki realių veiksmų, laidoj bandysim suvokti, ar 2050-aisiais tikrai galime tapti klimatui neutraliu žemynu.

Daugiau informacijos apie European Green Deal rasi čia:
https://bit.ly/39JRb5H

Šiuo metu Išpakuota yra išlaikoma mūsų patronų, jeigu nori ir tu prisidėti prie mūsų projekto augimo, tai gali padaryti čia:
www.patreon.com/ispakuota

Didelis ačiū Europos Komisijai už suteiktą šansą pasisvečiuoti Briuselyje ir sužinoti daugiau apie Europos Žaliąją strategiją. Taip pat, kaip visada dėkojame Renatai Krasovskajai už jos puikias iliustracijas mūsų laidoms!

This Post Has One Comment

  1. Dovile

    Sveiki, labai puikus podcastas, ačiū už greitą ir efektyviq apžvalgą. Norėjau paklausti, iš kur gauta informacija, kad 75% procentai Europos sugeneruojamos taršos yra iš energijos gavybos? Ar tai įeina į sektorių “energy supply”? Noriu ši teiginį panaudoti savo rašto darbe, tačiau reikia šaltinio. Labai Jums dėkoju!

Leave a Reply