You are currently viewing Kasdienių produktų tvaresnės alternatyvos

Kasdienių produktų tvaresnės alternatyvos

Jei nori gyventi ekologiškiau, puiki pradžia yra atsisakyti netvarių, aplinką teršiančių produktų. Visų jų atsisakyti labai sunku, tačiau dalį jų galima pakeisti ekologiškesnėmis alternatyvomis, kurios nesunkiai gali tapti visų mūsų kasdienybės dalimi.

Visus ekologijos entuziastus kviečiame pasidomėti kietaisiais šampūnais, daugkartiniais metaliniais skustuvais, medžiaginiais maišeliais maisto produktams susidėti, menstraucinėmis taurelėmis, iš natūralių medžiagų pagamintais šepečiais plauti indams, taip pat kitomis alternatyvomis, kurios yra ne tik patogios, bet ir tvarios. Linkime nebijoti eksperimentuoti ir atrasti savo patogiausias alternatyvas!

Iliustracijos autorė: Roberta Railaitė

Jeigu dar neteko išgirsti mūsų laidos apie gyvenimą be atliekų, tai gali padaryti per Spotify, Apple Podcasts arba tiesiog čia:

This Post Has 2 Comments

  1. Monika

    Apie šuns išmatų maišelius… Kokia zero waste alternatyva jiems? Pati esu ‘reuse’inus’ parduotuvinius produktų maišelius šiam procesui. Aišku neimi jų tik tam, kad jau tų oficialių maišelių pirkti nereiktų, bet still… Nematau didelės nuodėmės tame.

  2. Egle

    Labas, Monika, yra suirantys maiseliai Zeroteka parduotuveje, tiek sunims tiek namams naudoti 🙂

Leave a Reply